Project

General

Profile

Konec světa 2012

Návrh programu

Máš-li nějakou myšlenku, připiš

 • oblečením či nějaký předmětem vyjádřit, že příchozí patří na tuto akci (osobně si hodlám pořídit nějaký mayský obleček)
 • multidisciplinární soutěž (asi tak 5 okruhů). Vítězi by byla uhrazena utrata v okamžik vyhlašování výsledků. Disciplíny
  • něco z IT (kdysi někdo dotáhl loga distribucí..
  • nějaká manuální záležitost
  • obleček/předmět by mohl být jednou z disciplín
  • něco o whisky (domluvil bych s majitelem, aby to nešlo snadno najít na Netu
  • pořadí v registraci (při nerozhodném výsledku)
 • ?

Text zprávy

Dvě možnosti, pokud nepřijdeš s vlastní. Na náš web by mělo přijít i detailnější vysvětlení, komentář programu..

Variant A

Pozvánka na 87. sraz LvB - Vánoční besídka a Konec světa s příchutí whisky

Staří Mayové ve své moudrosti předpověděli konec světa na stejné datum, na které vychází naše pravidelné setkání. Rozhodli jsme se proto uspořádat akci ve velkém stylu. Zveme vás na 87. sraz LvB, který se uskuteční v pátek 21. prosince od 18 hodin, ve Whisky Baru Valevil http://www.whiskybarvalevil.cz/. Přijďte si za námi popovídat a připít dobrou Whisky na oslavu Vánoc a Konce světa do krátce otevřeného podniku, kde kromě obsluhy v kiltu naleznete široký výběr skotských whisek a také steaky ze skotského plemene černých býků.

Rádi bychom také pozvali zástupce z organizací s podobným, tedy "OPEN" zaměřením, jako jsou OpenMobility, Drupal.cz, Hackerspace, Red Hat, Piráty a dalších. Kapacita baru je cca 40 míst k sezení, rádi jej zamluvíme celý, když bude dostatečný zájem. Dejte nám určitě vědět, že přijdete, registrací zde na webu, na Facebooku/G+ nebo na mailu .

Můžete se těšit na krátkou instruktáž světem skotské whisky vedenou barmanem, který s přáteli uskutečnil náročnou výpravu po skotské vysočině, aby pro nás vybrali to nejlepší.
Zatím nepotvrzena je účast hosta, malíře a karikaturisty, pana Lubomíra Vaňka http://www.lubomirvanek.cz/.

Pro účastníci bude připraveno skvělé pohoštění a vánoční přípitek.

Všichni jste srdečně zvání.

PS: Zcela nepovinnou výbavou je stylové oblečení či artefakt (kilt, mayská šamanská čelenka, převlek tučňáka, mayský kalendář ...)

Varianta B

Konec světa má chuť whisky

Staří Mayové ve své moudrosti předpověděli konec světa na pravidelný a navíc předvánoční 87. sraz příznivců FOSS v Brně pořádaný LvB. Vládne-li Vám svobodný IT duch, přijďte se rozloučit s veškerenstvem 21. 12. 2012 v 18:00 do Whisky baru Valevil. Svou připravenost na tuto událost i soutěž vyjádřete stylovým oblečením nebo přineseným artefaktem a registrací. Jídlo a pití zdarma! (naplní-li se proroctví) Kdyby snad ne, něco k snědku na stolech slíbit můžeme

Varianta C

..

GEDIK: jsem pro variantu B, bez styloveho obleceni a artefaktu.